פרופיל אישי

Messer Law

עו"ד דלית יניב-מסר

עו"ד דלית יניב-מסר הינה השותפה המייסדת של משרד עו"ד דלית יניב-מסר, משרד בוטיק מהבולטים בתחומו המתמחה בדיני משפחה, תחום עיסוק בו היא מהווה כיום אוטוריטה מקצועית במגוון רחב של תחומים ונישות.

דלית מעניקה טיפול משפטי מקצועי מסור וקפדני על מנת לשמור על האינטרס המשפטי של לקוחותיה באופן מוחלט ולסייע להם לעבור תקופה לא פשוטה זאת.

הייצוג מתאפיין במתן סיוע משפטי מקצועי ומהימן המשולב ביחס אנושי, חם ואמפטי, בד בבד תוך שמירה על כבודם וכבודו של הצד שמנגד, שהוא לא פעם – בן/בת הזוג לשעבר.

דלית ביססה את הצלחתה בתחום רגיש ומורכב זה בין היתר בשל הגישה הייחודית בה היא נוקטת – אמונה בלתי מתפשרת, כי אין בעיה או קושי, אשר לא ניתן למצוא לו פיתרון, המשולבת בהבנה וברצון, להגשים ככל שניתן את מטרתו של הלקוח בדרכי שלום, הבנה דו צדדית וללא צורך בהגעה למערכת בתי המשפט.

דלית נעזרת בניסיון הרב אותו צברה במהלך עבודתה הממוקדת בתחום דיני המשפחה, והיא מובילה באסרטיביות ובנחישות את לקוחותיה פעם אחר פעם להצלחות משפטיות מרשימות, אשר מקלות באופן ישיר על מצבם האישי ועל התהליך המורכב מולו הם ניצבים.

ייחודה של דלית טמון בין היתר בשילוב הכולל מחד אהבה אמיתית למקצוע עריכת הדין, המשתקפת ביכולת שלה להוביל תיקים סבוכים במקצועיות רבה, ומאידך – סיפור חיים אישי של אם לבת, שעברה בעצמה הליך גירושים.

ניסיון אישי זה בצירוף תקשורת בין-אישית מפותחת והיכרות מעמיקה עם התהליכים המעורבים בהליך מורכב ורגיש זה, העניקו לדלית זווית הסתכלות שונה ויכולת לתקשר עם לקוחותיה מתוך הבנה מלאה, כי עולמם משתנה ועליהם לבנות תא משפחתי חדש.

כחלק מתפיסת עולמה, מאמינה דלית בהליכי הגישור וגירושין בשיתוף פעולה-collaborative divorce – שימוש בהליכים ככלים חלופיים, יעילים וידידותיים ליישוב סכסוכים במידת האפשר.

כמו כן מלבד היותה עורכת דין, רכשה דלית במרוצת השנים ידע והשכלה בתחומים שונים המשמשים לה לעזר רב בייצוג לקוחות בתחום דיני המשפחה.

דלית הינה בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במדעי הרוח ותואר שני במנהל עסקים. כמו כן, דלית חברה בוועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין, מחוז תל אביב והמרכז.

 
שתפו עם חברים